Dátum: 05.03.2015

Vložil: Adriana Bilčíková

Titulok: Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

Dodnes mam hrozu z toho, ze v oktobri 2013 som sa skontaktovala s OZ Deti patria rodicom. V novembri 2013 ma policia v Senici (okr. SE) uvaznila - dovod? Lebo si tak policajti rozmysleli - obvinenia mali (od mojho ex), dokazy NEMAJU, len proste konaju, lebo si tak myslia A NEMALI ANI ROZSUDOK SUDU K MOJMU UVAZNENIU. Zlatka s Monikou pomohli ochranit moju dcerku (vtedy 4r.) A PO 24 HOD. SA IM PODARILO, aby ma policia PREPUSTILA NA SLOBODU. Preco ma vlastne uvaznili? Jednoduche - moj ex, ktory TYRAL NASU DCERKU (vtedy 2,5 r.) podal na mna trestne oznamenie, lebo k nemu dcerka odmietala po negativnych skusenostiach ist. Psychologicky posudok, sprava od uradnicky z UP v Senici - NIC MOJU DCERKU NEOCHRANI - PRETOZE JU NECHCE OCHRANIT SUD, socialka kona iba takto "TO MY NEMOZEME": O, pardon - si myslia, ze ked na urade nepracujem, neviem, ze kompetencie maju, IM SA LEN NECHCE KONAT. Bojim sa, co sa stane dcerke alebo mne - KED STAT NECHRANI DIETA ani mna. Moj ex tyral svoje dieta (jeho mama aktivne u toho !!! "to je v dnesnej modernej dobe milujuca babicka" !!! MOJ EX SA MI VYHRAZAL ZABITIM (nahravku z telefonatu mam) - a ON ZA TO NEBOL OBVINENY !!! Zlatka a Monika ma drzia nad vodou, aby som to zvladla - KTO BY (AK NIE JA) ochranil moju dcerku pred otcom tyranom???

Pridať nový príspevok