Kniha návštev

Dátum: 05.03.2015

Vložil: Adriana Bilčíková

Titulok: Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

OPRAVA: DODNES MAM HROZU Z TOHO, CO BY SA STALO, KEBY SOM SA V OKTOBRI 2013 NESKONTAKTOVALA S DPR. PRISIEL NOVEMBER 2013 A MNA SI POLICAJTI ZMYSLELI DAT DO CELY - LEBO SOM PRE SPOLOCNOST NEBEZPECNA (ano, lebo som take "krpate ziena 1,65 m / 60 kg) a ani sa BIT NEVIEM !!!

Dátum: 05.03.2015

Vložil: Adriana Bilčíková

Titulok: Re:Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

VELIKANSKA VDAKA ODO MNA AJ MOJEJ DCERKY ZA VASU POMOC, ZLATKA A MONIKA. DAKUJEM VAM, ZE ASPON VY MI VERITE A POMAHATE. Nase urady a sudy konat nechcu a policajti si vymysleli (podla vlastneho pocitu), ze som "kriminalnik" - lebo sa o svoju dcerku bojim a ked k otcovi nejde, netaham ju k branke za ruku alebo nohu, aby som ju S VRESKOM A PLACOM NASILIM ODOVZDALA otcovi. A "milujuci tatinek" sa pozera, ako jeho dcerka trpi a takisto aj milujuca babka - VEDOME UBLIZUJU MALEMU DIETATU. Dakujem aj ZA ODBORNE RADY, ktorymi ste mi pomohli. A ospravedlnujem sa, ze som si po sebe neprecitala, A STRATILA POINTU MOJEJ PRVEJ VETY 1.prispevku. Dakujeme Vam.

Dátum: 22.05.2015

Vložil: Bea

Titulok: Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

Nerozumiem.Ex týral dcérku a vás uväznili? To začo? Že ste sa podielali? On je vojak?
Príspevok 5.3.2015 ako to je teraz?Moja kamarátka má tiež problém ale ona s druhom nežije.

Dátum: 24.08.2015

Vložil: Ada B.

Titulok: Re:Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

Ahoj Bea, ďakujem Ti za podporu. Nie, jej otec nie je vojak, ani policajt, ani nebol - iba si to poistil, vyšpekuloval, ako sa ma zbaví a pomstí sa mi, že som pristúpila na jeho návrh - rozvod (a nevrátila sa opäť k nemu).
Dozvedela som sa asi pred 2 mesiacmi, že to je skorumpované - senické úrady. On mňa aj zabiť môže - veď sa vyhrážal niekoľkokrát - a mne stále hrozí, že mňa zatvoria za to, čo som nezapríčinila ja, ale on sám - to, že k nemu dcérka nechce ísť. Vyhráža sa mi, že uvidím, keď toto z internetu nedám preč.. Takisto aj jeho matka obťažuje DPR, aby bol môj príspevok vymazaný a ešte sa vyhráža, že mi nedá pokoj a stále budú na mňa podávať trestné oznámenia. Tak si urob sama úsudok - a policajti, úrady v okrese SE NIČ nerobia - nechránia toho, kto potrebuje a prosí o pomoc, ale ten, kto si cez známosti vybavil. A určite aj zaplatil. A korupcia - dokázať treba, inak vyšetrovanie skončí tým, že sa nič nedeje a všetko je akože s poriadkom - v zmysle zákona (lebo sa ani nič nevyšetruje). Je to hnus, že 3,5-roka môže nejaký psychopat robiť zo života peklo vlastnému dieťaťu a bývalej - takému nič nehrozí? Naozaj - čo to potom sú zákony u nás v SR? To musíme volať do EÚ o pomoc - na súdy EÚ??? je to choré

Dátum: 24.08.2015

Vložil: Bea

Titulok: Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

Ahoj Ada B. Hovoríš, že on dal návrh na rozvod.Čo vyšpekuloval? Tak prečo by sa Ti potom Tvoj ex-manžel mal pomstiť, keď sa on rozviedol s Tebou. Myslím si, že v SR máme veľmi dobré zákony.
Prečo si myslíš, že sú úrady skorumpované?

Dátum: 26.10.2014

Vložil: Vlasta

Titulok: Sofiina volba

Veľmi pekná a hlavne dôležitá webová stránka! Veľká VĎAKA Obč.združeniu Deti patria rodičom!!! Vďaka Vám sa dnes môžeme tešiť z detí ktoré ste nám pomohli dostať z pazúrov anglickej sociálky! Prajem Vám veľa úspechov!

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok