Dátum: 24.08.2015

Vložil: Ada B.

Titulok: Re:Re:Ochrana dcérky, ktorú týral jej otec

Ahoj Bea, ďakujem Ti za podporu. Nie, jej otec nie je vojak, ani policajt, ani nebol - iba si to poistil, vyšpekuloval, ako sa ma zbaví a pomstí sa mi, že som pristúpila na jeho návrh - rozvod (a nevrátila sa opäť k nemu).
Dozvedela som sa asi pred 2 mesiacmi, že to je skorumpované - senické úrady. On mňa aj zabiť môže - veď sa vyhrážal niekoľkokrát - a mne stále hrozí, že mňa zatvoria za to, čo som nezapríčinila ja, ale on sám - to, že k nemu dcérka nechce ísť. Vyhráža sa mi, že uvidím, keď toto z internetu nedám preč.. Takisto aj jeho matka obťažuje DPR, aby bol môj príspevok vymazaný a ešte sa vyhráža, že mi nedá pokoj a stále budú na mňa podávať trestné oznámenia. Tak si urob sama úsudok - a policajti, úrady v okrese SE NIČ nerobia - nechránia toho, kto potrebuje a prosí o pomoc, ale ten, kto si cez známosti vybavil. A určite aj zaplatil. A korupcia - dokázať treba, inak vyšetrovanie skončí tým, že sa nič nedeje a všetko je akože s poriadkom - v zmysle zákona (lebo sa ani nič nevyšetruje). Je to hnus, že 3,5-roka môže nejaký psychopat robiť zo života peklo vlastnému dieťaťu a bývalej - takému nič nehrozí? Naozaj - čo to potom sú zákony u nás v SR? To musíme volať do EÚ o pomoc - na súdy EÚ??? je to choré

Pridať nový príspevok